Wspieramy klientów w przygotowaniu niezapomnianych wydarzeń, spotkań
i uroczystości.


Nasza firma powstała w Stargardzie w 2005 roku. Na początku
nasza działalność skupiona była przede wszystkim na branży ślubnej – otworzyliśmy sklep z artykułami ślubnymi pod nazwą Dekoracje Ślubne Mariage i świadczyliśmy usługi dekoratorskie (dekoracja kościołów, sal weselnych, samochodów, domów, również usługi florystyczne).

Od początku istnienia firmy stale się rozwijamy, sukcesywnie wprowadzamy nowe usługi i rozwiązania oraz poszerzamy ofertę tak, aby jak najlepiej wspierać Państwa w organizacji wyjątkowych, niezapomnianych wydarzeń.


Wspieramy klientów w przygotowaniu niezapomnianych wydarzeń, spotkań
i uroczystości.


Nasza firma powstała w 2005 roku
w Stargardzie. Na początku nasza działalność skupiona była przede wszystkim na branży ślubnej - otworzyliśmy sklep z artykułami ślubnymi pod nazwą Dekoracje Ślubne Mariage i świadczyliśmy usługi dekoratorskie (dekoracja kościołów, sal weselnych, samochodów, domów, również usługi florystyczne).

Od początku istnienia firmy stale się rozwijamy, sukcesywnie wprowadzamy nowe usługi, rozwiązania, poszerzamy ofertę tak, aby jak najlepiej wspierać Państwa w organizacji wyjątkowych, niezapomnianych wydarzeń.


Towarzyszymy Państwu w najpiękniejszych momentach życia i dekorujemy je oryginalnymi, pięknymi detalami.


Obecnie dajemy klientom w Stargardzie to, co było do tej pory
w tym mieście nieosiągalne na taką skalę, czyli sklep z artykułami do dekoracji już nie tylko ślubów, ale wszelkich innych imprez,
takich jak urodziny, roczki czy też baby shower.

Nawiązaliśmy również bliską współpracę z firmą Godan, jedną
z największych w Polsce firm w branży party. Dzięki temu uczestniczymy w szkoleniach prowadzonych przez profesjonalistów z Włoch oraz Wielkiej Brytanii (poziom CBA). Mamy też dostęp do najnowszych trendów w dekoracjach, zdobywamy umiejętności pozwalające na jeszcze lepsze wspieranie Państwa w najpiękniejszych momentach życia.

W 2018 roku otworzyliśmy sklep w Szczecinie – Balonowa Stacja Szczecin. Tu także w ofercie mamy dekoracje na każdą okazję oraz kolejną nowość na rynku – Pocztę Balonową!


Nasza oferta

Towarzyszymy Państwu
w najpiękniejszych momentach życia
i dekorujemy je oryginalnymi, pięknymi detalami.


Obecnie dajemy klientom w Stargardzie to, co było do tej pory w tym mieście nieosiągalne na taką skalę, czyli sklep z artykułami do dekoracji już nie tylko ślubów, ale wszelkich innych imprez jak urodziny, roczki, baby shower.

Nawiązaliśmy również bliską współpracę
z firmą Godan
, jedną z największych w Polsce firm w branży party. Dzięki temu uczestniczymy
w szkoleniach prowadzonych przez profesjonalistów z Włoch i Wielkiej Brytanii (poziom CBA), mamy też dostęp do najnowszych trendów w dekoracjach, zdobywamy umiejętności pozwalające na jeszcze lepsze wspieranie Państwa w najpiękniejszych momentach życia.

W 2018 roku otworzyliśmy sklep w Szczecinie – Balonowa Stacja Szczecin, tu także w ofercie mamy dekoracje na każdą okazję oraz kolejną nowość na rynku – Pocztę Balonową!


Nasza oferta
parallax background

Zapraszamy do naszych sklepów!

U nas skorzystasz z profesjonalnego
wsparcia naszych ekspertów branży dekoracyjnej!

Skontaktuj się z nami
parallax background

Zapraszamy do naszych sklepów!

U nas skorzystasz z profesjonalnego
wsparcia naszych ekspertów branży dekoracyjnej!

Skontaktuj się z nami