Towarzyszymy Państwu w najpiękniejszych momentach życia i dekorujemy je oryginalnymi, pięknymi detalami.


Obecnie dajemy klientom w Stargardzie to, co było do tej pory
w tym mieście nieosiągalne na taką skalę, czyli sklep z artykułami do dekoracji już nie tylko ślubów, ale wszelkich innych imprez,
takich jak urodziny, roczki czy też baby shower.

Nawiązaliśmy również bliską współpracę z firmą Godan, jedną
z największych w Polsce firm w branży party. Dzięki temu uczestniczymy w szkoleniach prowadzonych przez profesjonalistów z Włoch oraz Wielkiej Brytanii (poziom CBA). Mamy też dostęp do najnowszych trendów w dekoracjach, zdobywamy umiejętności pozwalające na jeszcze lepsze wspieranie Państwa w najpiękniejszych momentach życia.

W 2018 roku otworzyliśmy sklep w Szczecinie – Balonowa Stacja Szczecin. Tu także w ofercie mamy dekoracje na każdą okazję oraz kolejną nowość na rynku – Pocztę Balonową!


Nasza oferta

Towarzyszymy Państwu
w najpiękniejszych momentach życia
i dekorujemy je oryginalnymi, pięknymi detalami.


Obecnie dajemy klientom w Stargardzie to, co było do tej pory w tym mieście nieosiągalne na taką skalę, czyli sklep z artykułami do dekoracji już nie tylko ślubów, ale wszelkich innych imprez jak urodziny, roczki, baby shower.

Nawiązaliśmy również bliską współpracę
z firmą Godan
, jedną z największych w Polsce firm w branży party. Dzięki temu uczestniczymy
w szkoleniach prowadzonych przez profesjonalistów z Włoch i Wielkiej Brytanii (poziom CBA), mamy też dostęp do najnowszych trendów w dekoracjach, zdobywamy umiejętności pozwalające na jeszcze lepsze wspieranie Państwa w najpiękniejszych momentach życia.

W 2018 roku otworzyliśmy sklep w Szczecinie – Balonowa Stacja Szczecin, tu także w ofercie mamy dekoracje na każdą okazję oraz kolejną nowość na rynku – Pocztę Balonową!


Nasza oferta